RECENZIE

Pre nás je doležité, aby ste sa u nás cítili dobre. Veď pre to tu aj idete.

Opäť sme zavítali do Vašej prekrásnej oázy pokoja, aby sme tu v lone prírody, v objatí tatranských velikánov pookriali na tele aj na duši. A to sa nám vďaka Vám a Bohu podarilo. Bolo nám tu naozaj veľmi dobre a ďakujeme za Vašu starostlivosť, dobrú stravu a vzorný poriadok a čistotu.

Dom seniorov v Trnave

Sme radi, že my a naši žiaci máme možnosť začať školský rok u Vás, v Charitnom dome. Ďakujeme za milé prijatie a pekný pobyt.

Zamestnanci a žiaci Spojenej školy Sv. Jána Pavla II v Poprade

Som vďačná za pár príjemne prežitých dní
v tomto pokojnom a krásnom prostredí.

Bernarda B.

Krásne miesto pokoja.

František S.

Krásny predĺžený víkend. Ďakujeme Vám za starostlivosť a ochotu. Bolo nám tu výborne a isto sa vrátime.

Rodinky P. a K. + naši najmenší Anička, Dávidko, Karolínka a Marienka

Krásne prostredie, úžasní ľudia. Doporučujem. Zaslúži si to viac ako 5 hviezdičiek.

Vlasta Ď.

Už 9 rokov chodíme čerpať silu na toto čarovné miesto. Ďakujeme za krásne pobyty, milých ľudí, sestričkám za vďačné prijatie a personálu za čisté a útulné izby. Jednoducho, cítim sa tu ako doma - lebo domov je tam, kde je srdce a tu je.

Toník, Miňo, Agátka a Vlasta

Charitný domov v Dolnom Smokovci poskytuje okrem duchovnej obnovy aj kvalitné ubytovanie s možnosťou stravovania sa. Prístup sestier, ktoré tu srdečne privítajú každého hosťa je priateľský. Čo sa týka ubytovania a poskytovaných služieb nájdete tu ideálny pomer kvality a ceny vrátane výbornej domácej kuchyne.

Ivan B.

Na lyžiarskom výcviku u Vás nám bolo senzačne. Ďakujeme.

SZŠ M.T. Schererovej

Ducháče sme mali, veľa sme si vzali. Svadba vo štvrtok začala, v sobotu sa skončila? ...Nie, neskončila. Pokračuje v srdciach nás, o rok sme tu možno zas. Ďakujeme za všetko!

KZŠ A. Bernoláka, Martin

Ako ste sa u nás cítili VY?

Budeme radi, ak nám napíšete svoje dojmy z ubytovania. Tešíme sa z každej maličkosti, ktorá sa vám u nás páčila, a ak sa vám niečo nepáčilo, radi sa o tom dozvieme. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby. Sme tu pre vás.

    Meno :


    Email :


    Správa :