UBYTOVANIE

 

Ubytovanie poskytujeme v útulných a čistých izbách s nádherným výhľadom na tatranské štíty a okolitú tatranskú prírodu. V ponuke máme izby vybavené umývadlom so spoločným sociálnym zariadením. K dispozícii máme aj niekoľko izieb s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Náš penzión postupne renovujeme a v budúcnosti plánujeme dobudovanie samostatných kúpeľní s toaletou, ktorými budú vybavené všetky izby. K dispozícii pre Vás máme trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové izby a jednolôžkové izby. Zrekonštruované izby s vlastnou toaletou a kúpeľňou sú zatiaľ 2 jednolôžkové izby a 1 jednolôžkový apartmán. Môžete sa kochať výhľadom na tatranskú prírodu alebo mesto Poprad. V jedálni môžete využívať rýchlovarnú kanvicu, chladničku, automat na kávu a mikrovlnku. K dispozícii máme pre Vás vždy kávu, čaj, cukor aj mlieko. Konať dobro, pomôcť ľuďom v núdzi je tak jednoduché, ubytujte sa u nás!

JEDNOLÔŽKOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM A VLASTNOU KÚPEĽŇOU

 

V jednolôžkovom apartmáne máte k dispozícii veľkú chodbu vybavenú skriňami a zrkadlom so vstupom do vlastnej kúpeľne a izby. Jednoposteľová izba je zariadená stolíkom a stoličkou, kreslom, lampičkou a nočným stolíkom. Váš oddych v našom apartmáne spestrí nádherný výhľad na tatranské štíty, a to z vlastného balkóna. Jednolôžkový apartmán sa nachádza na druhom poschodí, bez výťahu.

 

JEDNOLÔŽKOVÉ IZBY S VLASTNOU KÚPEĽŇOU

 

Útulné jednolôžkové izby s vlastnou kúpeľňou sa nachádzajú na prízemí nášho penziónu. Izby sú vybavené stolíkom so stoličkou, kresielkom, skriňou a nočným stolíkom s lampičkou. Síce sú izby na prízemí, očaria Vás vlastnou, súkromnou teraskou, kde sa zrazu ocitnete v objatí tatranskej prírody.

 

JEDNOLÔŽKOVÉ IZBY SO SPOLOČNÝM SOCIÁLNYM ZARIADENÍM

 

Útulné jednolôžkové izby sú vybavené stolíkom so stoličkou alebo kresielkom, skriňou a nočným stolíkom s lampičkou. Základným vybavením každej izby je umývadlo a síce izby nedisponujú vlastnou kúpeľňou, spoločné sociálne zariadenia sú vďaka pravidelnej starostlivosti vždy čistučké, na výber ich je niekoľko a sú v blízkosti každej izby. V budúcnosti plánujeme dobudovanie vlastných kúpeľní ku každej izbe. Izby ale nadchnú krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

DVOJLÔŽKOVÉ IZBY SO SPOLOČNÝM SOCIÁLNYM ZARIADENÍM

 

Dvojlôžkové izby ponúkajú možnosti pre spanie na samostatných, oddelených alebo spojených posteliach. V penzióne máme pre Vás dvojlôžkové izby s balkónom alebo bez balkóna s výhľadom na Vysoké Tatry alebo mesto Poprad a okolitú prírodu. Každá izba je vybavená vlastným umývadlom. Izby nedisponujú vlastnou kúpeľňou, ale spoločné sociálne zariadenia sú vďaka pravidelnej starostlivosti vždy čistučké, na výber ich je niekoľko a sú v blízkosti každej izby. V budúcnosti plánujeme dobudovanie vlastných kúpeľní ku každej izbe.

TROJLÔŽKOVÉ IZBY SO SPOLOČNÝM SOCIÁLNYM ZARIADENÍM

 

V našom penzióne Vás ubytujeme aj v trojlôžkových izbách. Možnosť prístelky a tak nadstavenie na 4 lôžka predstavuje ideálne riešenie pre rodinku s deťmi. Základným vybavením každej izby je umývadlo a síce nie sú vybavené vlastnou kúpeľňou, môžete sa spoľahnúť, že vďaka neustálej starostlivosti sú spoločné sociálne zariadenia vždy čisté, na výber ich je niekoľko a sú v blízkosti každej izby. Kompenzáciou môže byť naozaj kľudné prostredie, jedinečná lokalita s priaznivým prístupom na turistické chodníčky, odlíšenie sa od konkurenčných tatranských hotelov nemasovým prostredím a nedotknuteľnosťou prírody. Trojlôžkové izby sú útulné, no ponúkajú všetko čo potrebujete pre zážitok v symbióze s prírodou.

 

Pre Vaše pohodlie v budúcnosti plánujeme dobudovanie vlastných sociálnych zariadení na každej izbe. Ubytovaním u nás pomáhate tým, ktorí to najviac potrebujú a tiež prispievate k rekonštrukcii nášho penziónu.

ĎAKUJEME